Özge Özpirinçci imaj değiştirdi! ‘Bu saça alışamadım’

2014 yılında ‘Tatar Ramazan’ dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz eylül ayında Marmaris Bozburun’da nikâh masasına oturan Özge Özpirinçci, aralık ayında kızı Mercan’ı kucağına almıştı.

DOĞALLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Şimdilerde, Demet Akbağ, Necip Memili, Metin Akdülger’ın rol aldığı dizide rol alan Özpirinçci, sosyal medya hesabından doğal hallerini sık sık paylaşıyor.

BEYAZ SAÇLARI SİMGESİ OLMUŞTU

Doğal olmayı sevdiği için beyazlayan saçlarını uzun süre boyatmaya oyuncu, imaj değişikliğine gitti. Ünlü isim, uzun yıllar sonra saçlarının önünü boyattı.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Abartıyı sevmeyen ve her zaman doğallıktan yana olan Özpirinçci, kaşlarını aldırmıyor ve saçlarını boyatmıyordu. Ünlü isim uzun zaman sonra kuralını bozdu, imajını değiştirdi. Saçlarının önünün rengini değiştiren güzel isim, sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kesim Özpirinçci’nin saçlarını çok beğenirken, bir kısım da doğal halinin daha çok yakıştığını savundu.

ALIŞAMADI

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Özge Özpirinçci, yeni saçlarıyla verdiği pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Güzel isim, paylaşımına ‘Bu saça alışamadım’ notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x